otazky

Prosba o pomoc

Napísala Vik / minútka ticha / 03. Apr 2015

Milé maminky,

povedzte mi, prosím, v komentároch alebo v odkaze cez kontaktný formulár:

Prečo chodievate na Minútku?

Prečo ste neprestali, keď tu bolo celé leto ticho?

A čo by tu ešte mohlo byť čo tu nie je?

Už niekoľko týždňov totiž bojujem s tým, že som akoby … vyprázdnená. Ak aj začnem niečo písať (a že načatých postov mám neúrekom), skončím po pár riadkoch, pretože mi to príde umelé, nepravdivé, a vôbec, prázdne.

Vďaka, ženušky.

___

Photo Credit: DGS Photography via Compfight cc


Oslovilo vás to? 13 komentáre.

13 komentárov

nho,ja som toto tu miesto objavila len nedavno,napriek tomu ze ta viki uz poznam nejaky ten rok…a chodievam tu hlavne preto,aby som ta este lepsie spoznala. asi to znie divne ,ale mne to dava zmysel. no a co mi chyba je newsletter. aby som vedela o vsetkom novom, co sa tu pise…

iffi - 10. apríl 2015 21:35 - Odpovedzte

  no,fajne,prave som zistila ,ze uz mi nic nechyba ;)

  iffi - 10. apríl 2015 21:35 - Odpovedzte

A ešte mi napadlo,ze ked mas niekedy nejaky dlhsi vypadok(a ti to vadi) skus niekoho poziadat o guest post ,pripadne odkaz na/ s dovolenim repostni uz nejaký ecistujuci, ktorý ta inspiruje/ vystihuje tvoju momentálnu náladu…

iffi - 10. apríl 2015 22:42 - Odpovedzte

preco? lebo v kazdom clanku ( citavam obcas aj starsie dookola :)) najdem nieco pravdive, inspirativne, povzbudive, tak ozajstne, nie kopu prazdnych rad od ktoviekoho, ale tak zo zivota ozajstnej mamy :)
v lete som vzdy cakala, ze sa nieco objavi, aj ked namailiku som upozornenie nenasla :) tak somaspon citavala starsie, ked nic nepribudalo :)
aaaaaaaaaaa neviem, co by tu malo este byt, podla mna je to fajn tak, ako to je, nie zeby sa netrebalo rozvijat a zlepsovat seba sa a vsetko okolo seba, ale nasilu menit nieeeeeeeee, je to take, ako to robis ty, ato je na tom to najlepsie, ked tu ma daco pribudnut alebo sa zmenit, prides na to sama – posepka ti ON :)
p.s. aj piate A sa ma fajn zatial a tesim sa na cas, kedy uz konecne budem doma materskovat

ejka - 15. apríl 2015 15:17 - Odpovedzte

  Piate A? Fiha! Tak sa drz, dievca. Pat Acok, to nie je len tak. A dakujem za vsetku podporu.

  Vik - 5. máj 2015 08:42 - Odpovedzte

Žena, ty si dôležitá. Minútka je dôležitá.
V to pusté leto, ktoré bolo pre našu rodinu, pre mňa náročné, som denne chodila na minútku. Aj keď tu neboli nové príspevky, vždy som si čítala tie staršie. Aj minútka bola pre mňa miestom útechy, povzbudenia a nadýchnutím sa pred ďalším ponorením. Každý tvoj príspevok pohladí moju dušu, zvlhnú mi oči a naplní ma obrovským požehnaním.
Čiže, žena Božia, len tak ďalej. Nechaj sa Ním viesť, aby mohol ďalej cez teba požehnávať.

Mishell - 16. apríl 2015 14:11 - Odpovedzte

  Co sa uz na toto da povedat, dievca? Dakujem. Co uz ine. Fakt, dakujem.

  Vik - 5. máj 2015 08:43 - Odpovedzte

Vik, ty si pre mňa ako veľká sestra. A dokážeš vyrozprávať veci, ktoré prežívame viac-menej podobne, viaceré. A je to ohromným požehnaním, keď vidím, ako ty to zvládaš, ako ťa Pán Boh vedie. A tvoje príbehy o emóciách a veciach, ktoré ma sem-tam prevalcujú, sú vždy plné povzbudenia.

diuš - 5. máj 2015 13:18 - Odpovedzte

  Dius. I love you, sista.

  Vik - 9. máj 2015 21:47 - Odpovedzte

Ja som možno trošku netypický druh čitateliek. Som mama. Ale už dávno som vyrástla z materskej dovolenky… chlapec sa mi pomaly osamostatňuje. Ale chodím sem rada. Veľmi rada. Pookriať. Povzbudiť sa, potešiť. Ale hlavne pookriať.
A vlastne je jedno o čom píšeš. Vždy nájdem teba. Takú, aká si. Ako zmýšľaš, ako cítiš, ako spracúvaš všetko to, čo ťa trápi i teší… Nasávam Ducha božieho cez tvojho ducha.
Nechcem aby to vyznelo nejako pateticky. Skrátka prichádzam a čítam si z tvojich riadkov, aby som sa “stretla” s jedinečnou osôbkou, ktorú Boh stvoril a vedie práve takto. :)

Letitia - 5. máj 2015 22:31 - Odpovedzte

  Laetitia, dakujem. Taku zrelost citim z tvojich slov, a aj odstup. Dakujem velmi, ze sem prichadzas aj ked temy mozno nie su celkom tvoje.

  Vik - 9. máj 2015 21:50 - Odpovedzte

Viki, kazdy jeden clanok, ktory som si tu precitala, ma zastavi, povzbudi, potesi, da nadej.. Najcastejsie sem zabludim v obdobi, ked som “zla mama” a zle je vsetko. A Tvoje riadky ma stale nasmeruju tam, kde mam hladiet a kde mam hladat, k Bohu. Viki, pis, pis a neprestavaj! :) mnohym z nas ukazujes svetlo v melase :) (sledovala som, ze v lete bolo ticho. Ale vravela som si, ze prazdninujes :) . A daco som si postlacala v maili, takze mi newsletter dajak nechodil :D)

Janka - 20. máj 2015 22:18 - Odpovedzte

  Vďaka, Jani.
  A ešte, že nie si zlá mama. Nie si zlá mama. Nie si zlá mama.

  Vik - 30. máj 2015 12:40 - Odpovedzte

Nechajte nám, prosím, svoj odkaz.